Анонсы мерапрыемстваў

13.04.2024

06.04.2024

23.03.2024

16.03.2024

09.03.2024

02.03.2024

24.02.2024

17.02.2024

09.02.2024

03.02.2024

27.01.2024

20.01.2024

13.01.2024

16.12.2023

09.12.2023

02.12.2023

25.11.2023

18.11.2023

11.11.2023

28.10.2023

14.10.2023

07.10.2023

30.09.2023

16.09.2023

09.09.2023

27.05.2023

06.05.2023

15.04.2023

08.04.2023

25.03.2023

18.03.2023

11.03.2023

04.03.2023

25.02.2022

18.02.2023

11.02.2023

04.02.2023

21.01.2023

14.01.2023

17.12.2022

10.12.2022

03.12.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 03.12.2022

 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Гадзіна здароўя і спорту

 

9

клас

 09.00-10.00  

Спартыўная

зала
 

Яцкевіч

М.І.
Грамадска карысная праца 9 клас 

10.10-10.55

11.05-11.50

Прышкольная тэрыторыя Каляда В.І.

Віктарына "Што мы ведаем пра ВІЧ/СНІД"

6-8

класы

10.00-11.30

Кабінет

Кулеш М.М.

Навагодняя майстэрня

1-5

класы

10.00-11.20

Кабінет

Карповіч Н.Ю.

Спаборніцтвы па піянерболу

3-5

класы

11.15-12.30

Спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

свернуть

26.11.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 26.11.2022

 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Аб’яднанне па інтарэсах “Юная баскетбалістка”

6-9

класы

9.00-10.00

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая шкаліяда”

6-9

класы

10.10-11.10

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Пазнавальны квэст “Харчуямся правільна”

1-4

класы

10.10 -11.20

Кабінет

Клімко В.М.

Завочная вандроўка “Навагрудчына ў аб’ектыве турыста”

5-8

класы

10.30-11.20

Кабінет

Кулеш Н.М.

Спаборніцтвы па летнім шматбор’і «Абаронца Айчыны»

6-8

класы

11.15-12.30

Стадыён/

спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

 

свернуть

12.11.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 12.11.2022

 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Экскурсія ў СШ № 7 і ў Навагрудскую дзіцяча-юнацкую спартыўную школу №2". ФАК "Лідэр"

6-8

класы

9.00-10.20

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Восеньская майстэрня

1-5

класы

10.00-10.40

Кабінет

Саўко Г.М.

Відэасалон “Днепровский рубеж”

6-8

класы

10.00-12.00

Кабінет

Булойчык В.У.

Басейн

6-9

класы

10.30-11.30

Стадыён/

спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

свернуть

22.10.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 22.10.2022 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Аб’яднанне па інтарэсах “Юная баскетбалістка”

6-9

класы

9.00-10.00

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая шкаліяда”

6-9

класы

10.10-11.10

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Творчая студыя  “Восень-прыгажуня”

1-5

класы

10.00-10.40

Кабінет

Каляда В.А.

Відэасалон “У свеце цікавага”

6-8

класы

10.00-11.00

Кабінет

Кулеш М.М.

Спаборніцтвы па мініфутболе

6-8

класы

11.15-12.30

Стадыён/

спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

 

свернуть

15.10.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 15.10.2022

 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Аб’яднанне па інтарэсах “Юная баскетбалістка”

6-9

класы

9.00-10.00

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая шкаліяда”

6-9

класы

10.10-11.10

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Пазнавальны квэст “Харчуямся правільна”

1-4

класы

10.10 -11.20

Кабінет

Клімко В.М.

Завочная вандроўка “Навагрудчына ў аб’ектыве турыста”

5-8

класы

10.30-11.20

Кабінет

Кулеш Н.М.

Спаборніцтвы па летнім шматбор’і «Абаронца Айчыны»

6-8

класы

11.15-12.30

Стадыён/

спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

свернуть

08.10.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 08.10.2022

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Аб’яднанне па інтарэсах “Юная баскетбалістка”

6-9

класы

9.00-10.00

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая шкаліяда”

6-9

класы

10.10-11.10

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска-карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Творчая майстэрня “Падарунак маме”

1-5

класы

 

10.00-11.00

Кабінет

Грэмбалава Л.В.

Кіналекторый “Дрэнныя звычкі”

6-8

класы

10.00 – 11.10

Кабінет

Кулеш М.М.

Дзень здароўя

1-9

класы

11.20-12.20

Кабінет

Яцкевіч

М.І.

свернуть

24.09.2022

План работы

Шчорсаўскай сярэдняй школы

ў рамках шостага школьнага дня

на 24.09.2022 

Мерапрыемства

Узроставая група

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны за правядзенне

Аб’яднанне па інтарэсах “Юная баскетбалістка”

6-9

класы

9.00-10.00

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлая шкаліяда”

6-9

класы

10.10-11.10

Спартыўная

зала

Яцкевіч

М.І.

Грамадска карысная праца

9

клас

10.55-11.40

11.50-12.35

Прышкольная тэрыторыя

Каляда

В.І.

Пазнавальная студыя

“Цікава ведаць”

1-5

класы

9.30-10.30

Кабінет

Писарэнка Дз.А.

Квэст “У пошуках мінулага”

6-7

класы

10.40-12.30

Кабінет

Кулеш Н.М.

Спаборніцтвы па летнім шматбор’і «Абаронца Айчыны»

6-8

класы

11.15-12.30

Стадыён/

спартыўная зала

Яцкевіч

М.І.

свернуть