Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Упраўленне адукацыі Навагрудскага райвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
"Шчорсаўская сярэдняя школа"
Клас |
Факультатыў |
Настаўнік |
Дзень правядзення |
Час правядзення |
1 |
Асновы праваслаўнай культуры |
Саўко Г.М.
|
аўторак |
13.00-13.45 |
1 |
Вытокі роднай мовы |
Міхалкевіч Л.С. |
чацвер |
12.00-12.45 |
1 |
Учимся говорить правильно |
Міхалкевіч Л.С. |
серада
|
12.00-12.45 |
2 |
Фітадызайн |
Клімко В.М.
|
пятніца |
12.05-12.50 |
2 |
Учимся говорить правильно |
Клімко В.М.
|
аўторак |
13.05-13.50 |
2 |
Творчая дзейнасць у ассяроддзі праграмавання Scratch |
Булойчык В.У. |
панядзелак |
13.05-13.50 |
2 |
Асновы праваслаўнай культуры |
Саўко Г.М.
|
панядзелак |
13.05-13.50 |
3 |
Па прыступках правілаў здаровага харчавання |
Грэмбалава Л.В. |
аўторак (2,4) |
13.05-13.50 |
3 |
«Язык родной дружи со мной…» |
Грэмбалава Л.В. |
аўторак (1,3) |
13.05-13.50 |
3 |
Путешествие в мир сказки |
Грэмбалава Л.В. |
чацвер |
13.05-13.50 |
4 |
Путешествие в мир сказки |
Рамановіч А.І. |
аўторак
|
13.05-13.50 |
Клас |
Назва факультатыва |
Настаўнік |
Час правядзення |
|
ПАНЯДЗЕЛАК |
||||
5 |
Грані слова: ад гука да сказа |
Гладкая Г.У. |
14.05-14.50 |
|
6 |
Погружаемся в интересный мир правописания слов |
Карповіч Н.Ю. |
14.05-14.50 |
|
6 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
Саўко Г.М. |
14.05-14.50 |
|
8 |
Будучае пачынаецца сёння |
Пачабут Н.В. |
15.05.-15.50 |
|
8 |
Асновы бяспекі жыццядзейнасці |
Вазвышаева Л.В. |
15.05.-15.50 |
|
10 |
Асновы паліталогіі |
Пісарэнка Дз.А. |
15.05.-15.50 |
|
СЕРАДА |
||||
5 |
Сцежкамі матэматыкі |
Вазвышаева Л.В. |
14.05-14.50 |
|
9 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны) |
Пісарэнка Дз.А. |
14.05-14-50 |
|
ЧАЦВЕР |
||||
11 |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Гладкая Г.У. |
14.05-14.50 |
|
ПЯТНІЦА |
||||
6 |
Вандраванне з матэматыкай |
Вазвышаева Л.В. |
14.05-14.50 |
|
6 |
Падарожжа па геаграфічнай карце |
Палазок І.М. |
14.05-14.50 |
|
7 |
Дзікая прырода Беларусі |
Саўко Г.М. |
14.05-14.50 |
|
9 | Прафесія маёй мары | Пачабут Н.В. |
15.05-15.50 |
|
9 |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
Казловіч І.І. |
15.05-15.50 |
|
11 |
Русский язык: обобщающий курс |
Казловіч І.І. |
14.05.-14.50 |
|
СУБОТА |
||||
5 |
Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання Scratch |
Булойчык В.У. |
9.00-9.45 |
|
6 |
Чароўны свет кулінарыі |
Каляда В.І. |
9.00-9.45 |
|
9 |
Алгебра вучыць разважаць |
Яцкевіч І.У. |
9.00-9.45 |
Графік правядзення
інфармацыйных і класных гадзін
на 2-ое паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
№ п/п |
П.І.І. класнага кіраўніка |
Клас |
Інфармацыйная гадзіна |
Класная гадзіна |
||
Дзень тыдня |
Час правядзення |
Дзень тыдня |
Час правядзення |
|||
1 |
Міхалкевіч Л.С. |
1 |
чацвер |
13:00-13:45 |
пятніца |
13:00-13:45 |
2 |
Клімко В.М. |
2 |
аўторак |
14:00-14:45 |
пятніца |
12:00-12:45 |
3 |
Грэмбалава Л.В. |
3 |
панядзелак |
14:00-14:45 |
пятніца |
14:00-14:45 |
4 |
Рамановіч А.І. |
4 |
панядзелак |
14:00-14:45 |
пятніца |
13:00-13:45 |
5 |
Гладкая Г.У.. |
5 |
панядзелак |
15:00-15:45 |
аўторак |
15:00-15:45 |
6 |
Карповіч Н.Ю. |
6 |
панядзелак |
15:00-15:45 |
серада |
15:00-15:45 |
7 |
Вазвышаева Л.В. |
7 |
аўторак |
15:00-15:45 |
чацвер |
15:00-15:45 |
8 |
Саўко Г.М. |
8 |
чацвер |
15:00-15:45 |
аўторак |
15:00-15:45 |
9 |
Яцкевіч І.У. |
9 |
чацвер |
15:00-15:45 |
аўторак |
15:00-15:45 |
10 |
Пісарэнка Д.А. |
10 |
чацвер |
15:00-15:45 |
панядзелак |
15:00-15:45 |
11 |
Каляда В.І. |
11 |
чацвер |
15:00-15:45 |
аўторак |
15:00-15:45 |