Расклад

Расклад вучэбных заняткаў I-IV класаў

II клас

Панядзелак   Аўторак  Серада  Чацвер   Пятніца
1. прац.навуч. 1. рус.мова 1. рус.літ. 1. чал. і свет 1. бел.літ.
2. рус.мова 2. матэматыка 2. рус.мова 2. бел.мова 2. бел.мова
3. матэматыка 3. фіз.культ.і здар. 3. матэматыка 3. бел.літ. 3. матэматыка
4. музыка 4. рус.літ. 4. асн.бясп.жыц. 4. выяўл.маст.  

 

III клас

Панядзелак   Аўторак  Серада  Чацвер   Пятніца
1. фіз.культ. і здар. 1. англ.мова 1. бел.літ. 1. выяўл.маст. 1. чал. і свет
2. бел.мова 2. рус.мова 2. бел.мова 2. матэматыка 2. рус.мова
3. матэматыка 3. матэматыка 3. англ.мова 3. рус.мова 3. рус.літ.
4. бел.літ. 4. рус.літ. 4. матэматыка 4. англ.мова 4. фіз.культ. і здар.
5. музыка   5. асн.бясп.жыц.   5. прац.навуч.

 

IV клас

Панядзелак   Аўторак  Серада  Чацвер   Пятніца
1. фіз.культ. і здар. 1. бел.літ. 1. рус.літ. 1. выяўл.маст. 1. бел.літ.
2. англ.мова 2. бел.мова 2. рус.мова 2. англ.мова 2. матэматыка
3. матэматыка 3. матэматыка 3. матэматыка 3. рус.мова 3. рус.мова.
4. бел.мова. 4. англ.мова 4. чал. і свет 4. рус.літ. 4. фіз.культ. і здар.
5. музыка   5. асн.бясп.жыц.   5. прац.навуч.

 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў V-XI класаў

V-XI класы

Клас Панядзелак Аўторак Серада Чацвер Пятніца
5

1. мастацтва

2. рус.літ.

3. сусв.гіст.

4. матэматыка

5. бел.мова 

1. рус.літ.

2. рус.мова

3. чал. і свет

4. фіз.культ. і здар.

5. англ.мова

6. матэматыка

1. рус.мова

2. бел.літ.

3. бел.мова

4. матэматыка

5. англ.мова

1. асн.бясп.жыц.

2. матэматыка

3. бел.мова

4. сусв.гіст.

5. прац.нав.

1. бел.літ.

2. рус.мова

3. матэматыка

4. англ.мова

5. фіз.культ. і здар.

6

1. рус.літ.

2. рус.мова

3. матэматыка

4.англ.мова

5. фіз.культ. і здар.

1. сусв.гіст.

2. геаграфія

3. бел.мова

4. бел.літ.

5. матэматыка

6. рус.мова

1. рус.літ.

2. рус.мова

3. прац.нав.

4. прац.нав.

5. матэматыка

6. анг.мова

1. бел.мова

2. мастацтва

3. біялогія

4. матэматыка

5. фіз.культ. і здар.

6. гіст.Бел.

1. інфарматыка

2. бел.літ.

3. бел.мова

4. англ.мова

5. матэматыка

7

1. фізіка

2. матэматыка

3. бел.літ.

4. фіз.культ. і здар.

5. англ.мова

6. мастацтва

1. біялогія

2. хімія

3. матэматыка

4. сусв.гіст.

5. бел.мова

6. бел.літ.

1. геаграфія

2. матэматыка

3. біялогія

4. рус.мова

5. рус.літ.

6. інфарматыка

1. матэматыка

2. прац.нав.

3. фіз.культ. і здар.

4. англ.мова

5. прац.нав.

1. гіст.Бел.

2. матэматыка

3. рус.мова

4. бел.мова

5. англ.мова

8

1. фіз.культ. і здар.

2. фізіка

3. рус.мова

4. рус.літ.

5. матэматыка

6. сусв.гіст.

1. бел.мова

2. бел.літ.

3. біялогія

4. англ.мова

5. матэматыка

6. геаграфія

1. гіст.Бел.

2. фіз.культ. і зд.

3. англ.мова

4. бел.мова

5. матэматыка

6. хімія

1. рус.літ.

2. прац.нав.

3. фізіка

4. матэматыка

5. англ.мова

6. мастацтва

1. біялогія

2. хімія

3. геаграфія

4. рус.мова

5. інфарматыка

6. матэматыка 

9

1. біялогія

2. бел.літ.

3. гіст.Бел.

4. сусв.гіст.

5. матэматыка

6. фізіка

1. сусв.гіст.

2. англ.мова

3. геаграфія

4. матэматыка

5. рус.мова

6. рус.літ.

1. біялогія

2. фіз.культ. і здар.

3. матэматыка

4. англ.мова

5. рус.мова

6. інфарматыка

1. прац.нав.

2. фізіка

3. матэматыка

4. бел.літ.

5. бел.мова

6. хімія

1. грамадазнаўства

2. фіз.культ. і здар.

3. англ.мова

4. хімія

5. бел.мова

6. матэматыка

10

1. інфарматыка

2. біялогія

3. хімія

4. рус.літ.

5. фізіка

1. матэматыка

2. сусв.гіст.

3. рус.мова

4. рус.літ.

5. фіз.культ.

6. англ.мова

1. ДП/МП

2. матэматыка

3. гіст.Бел.

4. бел.мова

5. бел.літ.

6. геаграфія

1. фіз.культ і здар.

2. біялогія

3. фізіка

4. матэматыка

5. грамадазнаўства

1. бел.мова

2. англ.мова

3. матэматыка

4. хімія

5. чарчэнне

11

1. геаграфія

2. бел.мова

3. бел.літ.

4. фізіка

5. сусв.гіст.

6. ДП/МП

1. фіз.культ. і здар.

2. матэматыка

3. інфарматыка

4. хімія

5. бел.літ.

6. біялогія

1. англ.мова

2. грамадазнаўства

3. матэматыка

4. хімія

5. астраномія

1. рус.літ.

2. рус.мова

3. матэматыка

4. фіз.культ. і здар.

5. фізіка

1. рус.мова

2. англ.мова

3. біялогія

4. матэматыка

5. гіст.Белар.

 

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў І-ІV класаў

 

Клас

Факультатыў

Настаўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

1

Асновы праваслаўнай культуры

Саўко Г.М.

 

аўторак

13.00-13.45

1

Вытокі роднай мовы

Міхалкевіч Л.С.

чацвер

12.00-12.45

1

Учимся говорить правильно

Міхалкевіч Л.С.

серада

 

12.00-12.45

2

Фітадызайн

Клімко В.М.

 

пятніца

12.05-12.50

2

Учимся говорить правильно

Клімко В.М.

 

аўторак

13.05-13.50

2

Творчая дзейнасць у ассяроддзі праграмавання Scratch

Булойчык В.У.

панядзелак

13.05-13.50

2

Асновы праваслаўнай культуры

Саўко Г.М.

 

панядзелак

13.05-13.50

3

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

Грэмбалава Л.В.

аўторак

(2,4)

13.05-13.50

3

«Язык родной дружи со мной…»

Грэмбалава Л.В.

аўторак

(1,3)

13.05-13.50

3

Путешествие в мир сказки

Грэмбалава Л.В.

чацвер

13.05-13.50

4

Путешествие в мир сказки

Рамановіч А.І.

аўторак

 

13.05-13.50

свернуть

Расклад факультатыўных заняткаў V-XI класаў

Клас

Назва факультатыва

Настаўнік

Час правядзення

ПАНЯДЗЕЛАК

5

Грані слова: ад гука да сказа

Гладкая Г.У.

14.05-14.50

6

Погружаемся в интересный мир правописания слов

Карповіч Н.Ю.

14.05-14.50

6

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

Саўко Г.М.

14.05-14.50

8

Будучае пачынаецца сёння

Пачабут Н.В.

15.05.-15.50

8

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Вазвышаева Л.В.

15.05.-15.50

10

Асновы паліталогіі

Пісарэнка Дз.А.

15.05.-15.50

СЕРАДА

5

Сцежкамі матэматыкі

Вазвышаева Л.В.

14.05-14.50

9

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Пісарэнка Дз.А.

14.05-14-50

ЧАЦВЕР

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Гладкая Г.У.

14.05-14.50

ПЯТНІЦА

6

Вандраванне з матэматыкай

Вазвышаева Л.В.

14.05-14.50

6

Падарожжа па геаграфічнай карце

Палазок І.М.

14.05-14.50

7

Дзікая прырода Беларусі

Саўко Г.М.

14.05-14.50

9 Прафесія маёй мары Пачабут Н.В.

15.05-15.50

9

Секреты синтаксиса и пунктуации

Казловіч І.І.

15.05-15.50

11

Русский язык: обобщающий курс

Казловіч І.І.

14.05.-14.50

СУБОТА

5

Стварэнне камп’ютарных гульняў на мове візуальнага праграмавання Scratch

Булойчык В.У.

9.00-9.45

6

Чароўны свет кулінарыі

Каляда В.І.

9.00-9.45

9

Алгебра вучыць разважаць

Яцкевіч І.У.

9.00-9.45

 

свернуть

Графік правядзення інфармацыйных і класных гадзін

Графік правядзення

інфармацыйных і класных гадзін

на 2-ое паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

 

№ п/п

П.І.І.

класнага кіраўніка

Клас

Інфармацыйная гадзіна

Класная гадзіна

Дзень тыдня

Час правядзення

Дзень тыдня

Час правядзення

1

Міхалкевіч Л.С.

1

чацвер

13:00-13:45

пятніца

13:00-13:45

2

Клімко В.М.

2

аўторак

14:00-14:45

пятніца

12:00-12:45

3

Грэмбалава Л.В.

3

панядзелак

14:00-14:45

пятніца

14:00-14:45

4

Рамановіч А.І.

4

панядзелак

14:00-14:45

пятніца

13:00-13:45

5

Гладкая Г.У..

5

панядзелак

15:00-15:45

аўторак

15:00-15:45

6

Карповіч Н.Ю.

6

панядзелак

15:00-15:45

серада

15:00-15:45

7

Вазвышаева Л.В.

7

аўторак

15:00-15:45

чацвер

15:00-15:45

8

Саўко Г.М.

8

чацвер

15:00-15:45

аўторак

15:00-15:45

9

Яцкевіч І.У.

9

чацвер

15:00-15:45

аўторак

15:00-15:45

10

Пісарэнка Д.А.

10

чацвер

15:00-15:45

панядзелак

15:00-15:45

11

Каляда В.І.

11

чацвер

15:00-15:45

аўторак

15:00-15:45

свернуть